Newsletter

Zapisując się na mój newsletter szybciej dowiesz się o nowych artykułach na stronie oraz będziesz otrzymywać ode mnie ciekawe i przydatne dla Ciebie treści o tematyce górskiej.

Po zapisaniu się, otrzymasz ode mnie plik do pobrania. Jest nim gotowa lista, co spakować do plecaka idąc w góry latem i zimą na jeden dzień.

Kontakt i współpraca

Duże znaczenie ma dla mnie jakość treści, które publikuję na stronie. W skład tych treści wchodzą teksty oraz fotografie. Pisząc artykuł czy wykonując zdjęcie zawsze daję z siebie maksimum wysiłku, ponieważ chcę, aby treści te były wartościowe oraz pomocne. Zależy mi na dobrym odbiorze, więc dbam o jakość swoich publikacji.
Na stronie publikuję artykuły w tematyce górskiej oraz natury czy szeroko pojętego outdooru. Nie brakuje również fotografii, a co za tym idzie fotorelacji z wypraw górskich. Piszę także poradniki i relacje poruszające tematykę ciekawych miejsc i historii z nimi związanych, co nazywam opowieściami ze szlaku.
Jeśli uważasz, że to co robię jest wartościowe, masz do mnie jakiekolwiek pytania związane z moimi działaniami, chcesz podjąć się współpracy ze mną, bo identyfikujesz się z myślą przewodnią mojej strony- napisz do mnie, a stworzymy coś twórczego, co rozwinie i mnie i Ciebie!

stopkiwbutki@gmail.com

Znajdziesz mnie na:

INSTAGRAMIE

FACEBOOKU