Newsletter

Zapisując się na mój newsletter szybciej dowiesz się o nowych artykułach na stronie oraz będziesz otrzymywać ode mnie ciekawe i przydatne dla Ciebie treści o tematyce górskiej.

Po zapisaniu się, otrzymasz ode mnie plik do pobrania. Jest nim gotowa lista, co spakować do plecaka idąc w góry latem i zimą na jeden dzień.

21 marca, 2019
Kategoria:

Dla Magazynu Góry: Najpiękniejsze szczyty Polski- Babia Góra.

Babia Góra widziana z Pilska.

Jakiś czas temu miałam przyjemność stworzyć artykuł o Królowej Beskidów, czyli o Babiej Górze, na potrzeby Magazynu Góry. Artykuł ukazał się w 266 numerze Gór i serdecznie zapraszam do jego przeczytania na stronie magazynu- https://www.goryonline.com/babia-gora—najpiekniejsze-szczyty-polski,2010077,i.html oraz w papierowej wersji magazynu.

Ponadto zachęcam do kupna magazynu (bynajmniej nie z powodu mojego artykułu), ale ze względu na obszerność treści, przede wszystkim bardzo ciekawej i inspirującej. Poruszane w gazecie tematy są bieżące, znajdziecie tam wiele relacji z różnych gór Polski i świata, liczne wywiady z himalaistami, wspinaczami i nie tylko, testy sprzętu outdoorowego, a nawet coś o literaturze czy wspinaczkowych wyzwaniach. Zachęcam, bo naprawdę warto. To kawał solidnie wykonanej pracy i kawał dobrej lektury!