Newsletter

Zapisując się na mój newsletter szybciej dowiesz się o nowych artykułach na stronie oraz będziesz otrzymywać ode mnie ciekawe i przydatne dla Ciebie treści o tematyce górskiej.

Po zapisaniu się, otrzymasz ode mnie plik do pobrania. Jest nim gotowa lista, co spakować do plecaka idąc w góry latem i zimą na jeden dzień.

28 grudnia, 2017

Podsumowanie roku górskiego 2017!

          No i mamy! Kolejny górski rok za nami. Poniżej przedstawiam krótki film podsumowujący przebyte drogi w odchodzącym już roku. Warto zaznaczyć parę ciekawych faktów.

Podsumowując:

  • – 17 razy w górach
  • – około 320 km w nogach
  • – około 140 godzin na szlaku
  • – topowym miejscem, gdzie najwięcej razy byłam to Hala Rysianka w Beskidzie Żywieckim
  • – pasmo, które odwiedziłam najwięcej razy to Beskid Żywiecki i Tatry

Kiedy człowiek zobaczy to wszystko w liczbach, zliczy kilometry, czasy i ilość przebytych szlaków, wychodzi z tego coś niesamowitego! Satysfakcja, ale i większa motywacja do działania. Też i lekki niedosyt, bo mimo wszystko mogło być tego więcej, ale niczego się nie żałuje. Podnoszę sobie poprzeczkę, stawiam większe wymagania samej sobie, postanawiam wiele do tego dodać, więcej pracy i zdobywania doświadczenia. Najważniejsze w tym wszystkim jest obcowanie z naturą, ciągłe poszukiwanie siebie i odnajdywanie w górach tego, czego na co dzień nie mamy. Życzę tego samego każdemu z osobna, żeby każdy przebyty szlak, każda droga, dawała najwięcej uśmiechu i siły do pokonania następnej!